مدیریت استفاده از موبایل؛ اَپ Bashful به من چی کمکی می‌تواند؟

مدیریت استفاده از موبایل

💡 اَپ Bashful با ایجاد لایه‌ی روی تمام صحفه موبایل مدیریت استفاده از موبایل را برایتان راحت‌تر می‌کند. این اَپ کمک می‌کند تا در صورت لزوم موبایل خود را برای بازه‌/انتروال‌های زمانی دلخواه (مثلاً در هنگام کار یا مطالعه)، در حالت بلاک قرار دهیم.

↓  دانلود اَپ Bashful: گوگل‌پلی | فایل نصبی (apk)

اپلیکیشن Bashful چیست و برای مدیریت استفاده از موبایل چی کمکی به ما می‌تواند؟

اَپ بلاک‌سایت صرفاً اپلکیشن‌ها و وبسایت‌های خاص را بلاک می‌کرد. اما اپلکیشن Bashful با ایجاد لایه‌یی استفاده از موبایل را به صورت کلی محدود می‌کند. ویژگی‌های ذیل را می‌توان درباره این اَپ فهرست کرد:

  • ایجاد یک لایه نمیه‌شفاف روی صحفه موبایل. این کار باعث می‌شود در فاصله‌ی زمانی از پیش‌تعیین شده از موبایل استفاده نتوانیم؛
  • تعریف انتروال/فاصله‌های زمانی مشخص برای محدود نگهداشتن موبایل؛
  • تنظیم حالت بی‌صدا در صورت ضرورت. که به حفظ تمرکز در حین کار یا مطالعه کمک‌مان می‌کند؛
  • محدود ساختن موبایل بر اساس مکان یا زمان مشخص (نسخه پریمیوم)؛ و
  • سایر امکاناتی که در هنگام استفاده از اَپ با آنها آشنا خواهید شد.

چرا اَپ Bashful را معرفی نمودیم؟

در تعداد قابل‌توجهِ نوشته‌های بلاگ، به اعتیاد دیجیتال پرداخته شده است، تا مخاطبان ما اندک‌اندک مدل ذهنی لازم برای فرار از این عامل وقت‌کش را در خود پرورش دهد. عناوین تعدادی از نوشته‌ها ذیلاً آمده است:

کارمندان رایگان شرکت‌های بامربخشی از سردرگمی، استرس، و بی‌معنایی متأثیر از این احساس ضعف است و قطعاً فیس‌بوک و سایر شرکت‌های بامر در آن نقش پررنگی دارند.

قدرتِ بی‌انتهایی تغییراتِ تدریجی: حالا احساس آزادی دارمتغییرات تدریجی می‌تواند ما را به جای رساند که مَلَک راه ندارد و یا از ما انسانی بسازد که حتا به زباله‌ی بیش نیرزد.

اعتیاد دیجیتالوقتی‌های که صرفاً مصروفیم!

در شبکه‌های اجتماعی همه فالوور اند، اما ادمین‌ها متعهدتر!تولید‌کننده‌ی محتوای که می‌گوید خود را از اعتیاد دیجیتال آزاد کنیم هم، ممکن معتاد باشد.

علاوه بر تولید محتوا در جهت تقویت مدل ذهنی لازم برای فرار از این عامل، قصد داریم در تکنامنت راه‌کارهای عملی و ابزارهای مفیدِ هم‌جهت با آنرا نیز تولید کنیم. این شد که پلگین و اَپ ‌BlockSite معرفی شد و در پی آن اپلیکیشن Bashful را اینجا معرفی نمودیم.

↓  دانلود اَپ Bashful: گوگل‌پلی | فایل نصبی (apk)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *