پادکست‌های رایگان و مفید زبان فارسی – ۳ پادکست انتخابی ما

پادکست‌های رایگان و مفید زبان فارسی
پادکست فایل‌های صوتی منتشر شده روی سرورهای مشخصی است که استفاده کننده‌ها می‌تواند از طریق اپلکیشن‌های مربوط مشترک شده و به آنها گوش دهند.

در ذیل چند پادکست از پادکست‌های رایگان و مفید زبان فارسی را فهرست کردیم که از نظر ما گوش‌دانش به هزینه‌ی زمانی‌اش می‌ارزد.

ⓘ این لست در مرور تکمیل می‌شود.

چگونه به این پادکست‌ها گوش دهم؟

۱. اپلیکیشن پادکست موجود در موبایل‌تان را باز کنید؛ اگر ندارید از فروشگاه اپلیکیشنِ موبایل خود دانلود نمایید (مثلا: اپلکیشن Google Podcasts را از گوگل پلی دانلود کنید)

۲. در قسمت جستجو اپلیکیشن، عنوان پادکست را، مطابق به فهرستی که در بالا تهیه شد است، جستجو نمایید. اینطوری به کانال پادکست مورد نظر می‌رسید.

۳. از میان پادکست‌های منتشره شده در کانال، مشترک (subscribe) کانال مطلوب‌تان شوید و به آن گوش دهید.

اگر اپلیکیشن‌های پخش پادکست، قابلیت دانلود را نیز دارد.

نکته! تمام پادکست‌های فوق و اکثر پادکست‌ها در گوگل پادکست در دسترس است. اینجا برای آشنایی بیشتر دوستان با منابع و سرویس‌های پادکست به آنها لینک داده شده است.

قطعا پادکست‌های رایگان و مفید زبان فارسی به چند موردِ که ما معرفی کردیم محدود نمی‌شود. خواهش ما از دوستان ما این است که ذیل این نوشته از پادکست‌های که گوش می‌دهند نام ببرند تا اگر دوستان‌شان مفید یافتند نیز استفاده نمایند. ما در یکی از نوشته‌های بعدی تکنامنت چند پادکست مفید انگلیسی را نیز معرفی خواهیم کرد.

یادگیری بیشتر: دانلود رایگان از Udemy – از سرویس ۱۰۰٪ رِییَل دیسکانت استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *